В сучасних економічних умовах зварювання є одним з секторів промисловості, який найбільш стрімко розвивається. Сучасні електроди забезпечують стабільний процес електричної дугової зварки мають ідеальні зварні властивості, а також мінімізують розхід електродів. Технічні характеристики сучасного спеціалізованого обладнання ТзОВ ВНФ«Галелектросервіс» дозволяють випускати електроди підвищеної якості діаметром від 1,6 до 6 мм. Лабораторне обладнання дозволяє виготовлення дослідних партій, розробок технологій і освоєння нових марок електродів.

Підприємство може виготовлювати необхідні замовнику відомі марки електродів або їх аналоги або ж по їхньому технічному завданню поставити необхідні електроди. Електроди для зварювання сталі, дозволяють проводити електрозварювання в будь-яких просторових положеннях, домагаючись ідеального зварного нероз'ємного з'єднання на вітчизняному та імпортному зварювальному обладнанні. Випускаються зварювальні електроди універсальні і підтримують електричну дугу живлення: постійним струмом прямої полярності, постійним струмом зворотної полярності і змінним струмом.

ТзОВ Виробничо Наукова Фірма «Галелектросервіс» працює в сфері виробництва зварювальних електродів вже понад двадцяти років. За цей період часу, електроди нашого виробництва добре зарекомендували себе в багатьох галузях промисловості (нафтопереробній, газовидобувній, енергетичній, в будівництві при зварюванні відповідальних конструкцій) України та країн ЄВРОПИ.

На заводі створено і постійно удосконалюється якісно нове сучасне високотехнологічне виробництво, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 і є значним внеском у розвиток державної економіки.

Динаміка розвитку «Галелектросервісу», пріоритетами якого є постійне прагнення удосконалювати власну продукцію, робота над втіленням нових ідей у життя і постійне розширення номенклатури є запорукою впевненості в майбутньому. Сьогодні ТзОВ Виробничо Наукова Фірма «Галелектросервіс» випускає наступні види електродів: АНО-4; МР-3; УОНИ-13/45; УОНИ-13/55; АНО-36; АНО-21; АНО-27; НР-70; ЦНИИН-4; T-590; T-620,Е -6013; Е -7018;Е -7016;

Ми впевненні в тому, що основною заставою нашого успіху, гарантією забезпечення високої конкурентоспроможності, впровадження інновацій є ініціатива, професіоналізм та відданість кожного працівника. Саме тому ми постійно поліпшуємо умови праці, соціальний захист, впроваджуємо та вдосконалюємо сучасні системи матеріальної та нематеріальної мотивації нашого персоналу.

Ми уважно прислуховуємось до того, що наші клієнти очікують від нашої компанії і прикладаємо всі зусилля для того, щоб відповідати цим очікуванням.

Бездоганна ділова репутація в поєднанні з індивідуальним підходом до кожного клієнта та професіоналізм нашого персоналу стали основою для успішної діяльності.